Реліз нової версії Webitel 3.2

Опубліковано: 03 Березень, 2016

2 березня 2016 року компанія Webitel представила оновлену версію Webitel 3.2. Нова функціональність та покращений, дружній інтерфейс Webitel 3.2 відкривають ще більше можливостей для побудови ефективних комунікацій з клієнтами. 

Новий компонент Webitel Engine, який замінює Core Server, підвищує продуктивність всього комплексу та впроваджує новий RESTFul API інтерфейс. Крім того, для зручності роботи розроблена можливість налаштувати права доступу користувачів і розширений інструментарій розділів статистики, сховища записів розмов і звукових файлів.  Новий Webitel Webclient    Новий інтерфейс повністю адаптований під роботу на мобільних платформах, що дозволить отримати доступ до необхідної інформації 24/7 і забезпечить комфортну роботу за межами офісу.

Новий Webitel Webclient   

Новий інтерфейс повністю адаптований під роботу на мобільних платформах, що дозволить отримати доступ до необхідної інформації 24/7 і забезпечить комфортну роботу за межами офісу.

Інформація про сервер

Впроваджений новий алгоритм ліцензування сервера. Окрема сторінка відображає детальну інформацію про сервер webitel.

Права доступу

В версії 3.2 новий механізм прав доступу дозволяє адміністратору створювати ролі користувачів з набором параметрів доступу до API webitel для операцій. Створення, Оновлення, Читання, Читання власних та Видалення.

Користувачі webitel

Нова картка забезпечує можливість більш зручно задавати значення змінних, назначати ролі, а також назначати оператора в вхідні черги.

Шлюзы

Користувачі тепер зможуть задавати SIP-профайл FreeSWITCH на який буде додано шлюз.

Маршрутизація

В схемах маршрутизації буде реалізована можливість відключати схеми, зберігати файл та завантажувати з файлу. В редакторі схем реалізовано механізм доповнення.

Статистика дзвінків

В новій версії реалізовано конструктор запитів в базу MONGODB для здобуття потрібних зрізів статистики. У новій версії допрацьований механізм прослухування декількох звукових файлів по одному дзвінку. Додана можливість переглядати отримані повідомлення FAX.

Медіафайли

Новий розділ управління медіафайлами дає можливість здійснювати множинне завантаження.

Управління чергами

У разі потреби розділити операторів на рівні в одній черзі, в webitel 3.2 додана нова можливість задавати Level оператора. Також в системі спрощений механізм пошуку і додавання.

Kibana

В Kibana додані нові віджети, які дозволяють: відстежувати глибину черги, статуси операторів, активні дзвінки з можливістю підключитися до розмови, кількість і позицію абонентів в черзі.

Особлива увага в webitel 3.2 приділена зручності роботи користувачів в системі. Нова версія дозволить агрегувати всі необхідні дані про вхідні та вихідні дзвінки в одному місці, що в свою чергу підвищить ефективність роботи кожного користувача webitel.

Наші клієнти