Менеджер з продажу Сall-центр рішень

У зв'язку з розширенням комерційного департаменту компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію Менеджер з продажу Call-центр рішень. Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує Call-центри і CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи продажів і залучення клієнтів; робота в команді, чиї зусилля направлені на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; робота з новими ІТ-проектами та проектами з ІТ-консалтингу; підтримка ініціатив талановитих співробітників. Обов'язки: активні продажі продуктів і послуг компанії; аналіз бізнесу і потреб клієнтів, вивчення структури роботи компаній, виявлення способів впливу; проведення зустрічей з першими особами підприємств країн СНД і зарубіжжя; підготовка та проведення презентацій для клієнтів, інформування клієнтів про продукти і послуги компанії; ведення переговорів, укладення договорів. Ми чекаємо від Вас: хороші комунікативні навички, навички ведення презентацій; вища освіта або незакінчена вища; вміння працювати в команді; вітається досвід роботи у сфері продажів, знання технік продажів; вітається досвід або знання ІТ; вітається досвід керівництва проектом по запуску InHouse Call-центрів; вільне володіння російською мовою. Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію (фіксована ставка + щомісячні бонуси); роботу в розвивається, зростаючої компанії з демократичним стилем менеджменту; можливості для кар'єрного і професійного зростання; крім досвіду роботи в компанії, Ви отримаєте безцінні знання техніки продажу, знання моделей бізнесу різних компаній в більш ніж 30 галузях економіки; спеціальні програми навчання (тренінги по техніці продажів, управління проектами, моделей ведення бізнесу, ораторського мистецтва, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами); колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі. Конфіденційність гарантуємо.

Ваша робота в компанії починається з 2-х тижневого навчання в компанії "Webitel". В рамках навчання Ви пройдете наступні курси:

тренінг «Техніка успішних продажів»; серія консалтингових курсів за моделями бізнесу; тренінг«програмні продукти Webitel, Terrasoft, BPMonline».  

Якщо Ви готові працювати на результат і гідно заробляти, Вам подобається спілкуватися з людьми, і Ви хочете бути впевненим у завтрашньому дні, будемо раді бачити Вас в компанії "Webitel".

Працюйте з найкращими!

Тип зайнятості: Повна зайнятість, повний день

Наші клієнти