Від мрії до реальності

Створювати нові продукти, які змінюють застарілі підходи у сучасному світі  технологій та відкривають нові можливості - це шлях компанії і кожного працівника Webitel.

Якщо Ви сповнені нових ідей, креативні, ініціативні і талановиті, якщо Ви хочете творити і бачити результати своєї праці, якщо Ви хочете змінити підхід до сучасних комунікацій, не боїтеся відповідальних завдань і високих цілей, тоді компанія Webitel допоможе Вам знайти роботу своєї мрії.

 

Актуальні вакансії

 • У зв'язку з розширенням комерційного департаменту, компанія Webitel відкриває конкурс на вакансіюМенеджер у відділ телемаркетингу (департамент продажів).  Робота в Webitel - це: робота в компанії, яка впроваджує CRM-системи і Call-центри в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи продажів і залучення клієнтів; робота в команді, чиї зусилля спрямовані на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; робота з новими ІТ-проектами та проектами з ІТ-консалтингу; підтримка ініціатив талановитих працівників. Обов’язки:проявити високий рівень комунікації при взаємодії з замовниками; використовувати навички ведення телефонних переговорів для ефективного спілкування з першими особами підприємств СНД; оперувати знаннями бізнес-процесів компаній різних галузей, призначаючи зустріч клієнту.   Ми чекаємо від Вас: здатність швидко вчитися, використовувати нестандартні підходи до вирішення поставлених завдань; активність і цілеспрямованість; комунікабельність, грамотну мову; оптимізм, дружелюбність і відповідальність; вміння працювати в команді; вільне володіння українською та російською мовами; вітається знання іноземних мов.   Ми готові запропонувати: ставку і бонуси за підсумками роботи (чим більше дзвінків і зустрічей, тим вище бонус);індивідуальний план професійного розвитку; участь у розвитку продуктів на платформі, що входить в ТОП 15 CRM-платформ світу (активна участь у завоюванні нових ринків); динамічну роботу, яка не дає стояти на місці (вчитися і розвиватися будете завжди); колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі; лояльне ставлення до суміщенням роботи і навчання. Ваша робота в компанії починається з 2-х тижневого навчання в компанії "Webitel". Якщо Ви готові працювати на результат і гідно заробляти, Вам подобається спілкуватися з людьми, і Ви хочете бути впевненим у завтрашньому дні, будемо раді бачити Вас в компанії Webitel. Тип зайнятості Повна зайнятість, повний день

  Відправити резюме
 • У зв'язку з розширенням комерційного департаменту компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію Менеджер з продажу Call-центр рішень. Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує Call-центри і CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи продажів і залучення клієнтів; робота в команді, чиї зусилля направлені на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; робота з новими ІТ-проектами та проектами з ІТ-консалтингу; підтримка ініціатив талановитих співробітників. Обов'язки: активні продажі продуктів і послуг компанії; аналіз бізнесу і потреб клієнтів, вивчення структури роботи компаній, виявлення способів впливу; проведення зустрічей з першими особами підприємств країн СНД і зарубіжжя; підготовка та проведення презентацій для клієнтів, інформування клієнтів про продукти і послуги компанії; ведення переговорів, укладення договорів. Ми чекаємо від Вас: хороші комунікативні навички, навички ведення презентацій; вища освіта або незакінчена вища; вміння працювати в команді; вітається досвід роботи у сфері продажів, знання технік продажів; вітається досвід або знання ІТ; вітається досвід керівництва проектом по запуску InHouse Call-центрів; вільне володіння російською мовою. Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію (фіксована ставка + щомісячні бонуси); роботу в розвивається, зростаючої компанії з демократичним стилем менеджменту; можливості для кар'єрного і професійного зростання; крім досвіду роботи в компанії, Ви отримаєте безцінні знання техніки продажу, знання моделей бізнесу різних компаній в більш ніж 30 галузях економіки; спеціальні програми навчання (тренінги по техніці продажів, управління проектами, моделей ведення бізнесу, ораторського мистецтва, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами); колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі. Конфіденційність гарантуємо.

  Ваша робота в компанії починається з 2-х тижневого навчання в компанії "Webitel". В рамках навчання Ви пройдете наступні курси:

  тренінг «Техніка успішних продажів»; серія консалтингових курсів за моделями бізнесу; тренінг«програмні продукти Webitel, Terrasoft, BPMonline».  

  Якщо Ви готові працювати на результат і гідно заробляти, Вам подобається спілкуватися з людьми, і Ви хочете бути впевненим у завтрашньому дні, будемо раді бачити Вас в компанії "Webitel".

  Працюйте з найкращими!

  Тип зайнятості: Повна зайнятість, повний день

  Відправити резюме
 • У зв'язку зі стартом нових проектів компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію Програміст Java Script, SQL, .NET. Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи розробки; робота в команді, чиї зусилля спрямовані на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; підтримка ініціатив талановитих співробітників. Вам належить: розробка базових програмних продуктів; розробка бізнес-додатків; розробка наших програмних продуктів ведеться по методології SCRUM. Ми чекаємо від Вас: знання ООП; знання платформи Microsoft .NET; бажано знання ASP.NET; навики розробки та роботи з базами даних (MS SQL); відповідальність, орієнтація на результат, скурпульозність; системне мислення; вміння працювати в команді. Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію; спеціальні програми навчання (тренінги та семінари в області кращих практик розробки ПЗ, управління проектами, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами); можливість розробки коробкових продуктів та проектних рішень під замовлення; роботу в стабільній компанії з демократичним стилем менеджменту; колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі. Компанія "Webitel" пропонує цікаву, перспективну, стабільну роботу, як досвідченим професіоналам, так і початківцям.

  Відправити резюме
 • У зв'язку з розширенням комерційного департаменту компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію  Менеджер по роботі з клієнтами Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує Call-центри і CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи продажів і залучення клієнтів; робота в команді, чиї зусилля спрямовані на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; робота з новими ІТ-проектами та проектами з ІТ-консалтингу;підтримка ініціатив талановитих працівників. У ваші обов'язки входитиме: активні продажі продуктів і послуг компанії;аналіз бізнесу і потреб клієнтів, вивчення структури роботи компаній, виявлення способів впливу;проведення зустрічей з першими особами підприємств країн СНД і зарубіжжяпідготовка і проведення презентацій для клієнтів, інформування клієнтів про продукти і послуги компанії;ведення переговорів, укладення договорів. Ми чекаємо від Вас: хороші комунікативні навички, навички ведення презентацій; вища освіта; вільне володіння російською мовою; вітається досвід роботи у сфері продажів, знання технік продажів; вітається досвід або знання ІТ; вітається знання іноземної мови. Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію (фіксована ставка + щомісячні бонуси); роботу в розвивається, зростаючої компанії з демократичним стилем менеджменту; можливості для кар'єрного і професійного зростання; крім досвіду роботи в компанії, Ви отримаєте безцінні знання техніки продажу, знання моделей бізнесу різних компаній у більш ніж 30 галузях економіки; спеціальні програми навчання (тренінги по техніці продажів, управління проектами, моделей ведення бізнесу, ораторського мистецтва, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами);колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі.
  Конфіденційність гарантуємо.Ваша робота в компанії починається з 2-х тижневого навчання в компанії "Webitel". В рамках навчання Ви пройдете наступні курси:тренінг «Техніка успішних продажів»;серія консалтингових курсів за моделями бізнесу;тренінг «програмні продукти Webitel і Terrasoft».Якщо Ви готові працювати на результат і гідно заробляти, Вам подобається спілкуватися з людьми, і Ви хочете бути впевненим у завтрашньому дні, будемо раді бачити Вас в компанії "Webitel". Працюйте з найкращими!

  Відправити резюме
 • У зв'язку з розширенням напрямки Call-/Contact-центрів і CRM-напрямки комерційного департаменту компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію Проект-менеджер. Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує Call-центри і CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи продажів і залучення клієнтів; робота в команді, чиї зусилля спрямовані на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на вирішення складних завдань і практичну реалізацію ідей; робота з новими ІТ-проектами та проектами з ІТ-консалтингу;підтримка ініціатив талановитих співробітників. Обов'язки: керівництво комплексними CRM-проектами;комунікації з замовниками на всіх етапах проекту;участь у реалізації проектів, проведення передпроектних досліджень;планування проекту, розподіл ресурсів, контроль термінів виконання;управління проектними командами;участь у розробка концепцій, технічних завдань та технічних проектів;управління проектними командами;здача проекту і навчання команд замовників. Ми чекаємо від Вас: гарні комунікативні навички, навички ведення презентацій; досвід управління ІТ-проектами (обов'язковий); вільне володіння російською мовою; розуміння процесів роботи компаній різних галузей; знання і досвід роботи в сфері інформаційних технологій; вітається знання ITIL і BPMN; системне мислення, чіткість викладу думок;;вища освіта;вміння працювати в команді.Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію (фіксована ставка + щомісячні бонуси); роботу в розвивається, зростаючої компанії з демократичним стилем менеджменту; можливості для кар'єрного і професійного зростання; крім досвіду роботи в компанії, Ви отримаєте безцінні знання техніки продажу, знання моделей бізнесу різних компаній у більш ніж 30 галузях економіки; спеціальні програми навчання (тренінги по техніці продажів, управління проектами, моделей ведення бізнесу, ораторського мистецтва, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами);колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі.Конфіденційність гарантуємо.Ваша робота в компанії починається з 2-х тижневого навчання в компанії "Webitel". В рамках навчання Ви пройдете наступні курси:серія консалтингових курсів за моделями бізнесу;тренінг «Програмні продукти Terrasoft»;тренінг «Сучасні контакт-центри». Якщо Ви готові працювати на результат і гідно заробляти, Вам подобається спілкуватися з людьми, і Ви хочете бути впевненим у завтрашньому дні, будемо ради бачити Вас в компанії "Айті-СФЕРА". Працюйте з найкращими!

  Відправити резюме
 • У зв'язку зі стартом нових проектів компанія "Webitel" відкриває конкурс на вакансію Інженер технічної підтримки (Service Desk) Робота в компанії "Webitel" - це: робота в компанії, яка впроваджує Call-центри і CRM-системи в Україні та країнах СНД; робота в компанії, де застосовуються сучасні методи розробки; робота в команді, чиї зусилля спрямовані на постійний пошук і втілення в життя інновацій; орієнтація на рішення складних задач і практичну реалізацію ідей; підтримка ініціатив талановитих співробітників. Вам належить: працювати в системі Terrasoft Service Desk згідно ITIL; відпрацьовувати вхідні запити клієнтів (телефон, Email, Skype); проводити віддалені установки і налаштування Terrasoft і Webitel; проводити технічну консультацію користувачів нашого ПЗ;проводити віддалену діагностику можливих проблем;супроводжувати і наповнювати Базу Знань і сторінку WiKi.Ми чекаємо від Вас: розуміння моделі OSI; практичний досвід роботи з Windows Server, Microsoft AD і MS SQL; вітається досвід роботи з Linux або FreeBSD серверами; знання протоколів і технологій: TCP/IP, VoIP(SIP), RDP, SSH, VPN (pptp, openVPN); відповідальність, орієнтація на результат, скурпульозність і системне мислення; вільне володіння російською/українською мовою і грамотне письмо; комунікабельність;бажано знання бібліотеки ITIL;вміння працювати в команді. Ми готові запропонувати Вам: хорошу компенсацію; спеціальні програми навчання (тренінги та семінари в області кращих практик розробки ПЗ, управління проектами, майстер-класи по управлінню бізнес-процесами); роботу в стабільній компанії з демократичним стилем менеджменту; колектив ерудованих, сильних людей, професіоналів у своїй справі. Компанія "Webitel" пропонує цікаву, перспективну, стабільну роботу, як досвідченим професіоналам, так і початківцям.

  Тип зайнятості: Повна зайнятість, повний день


  Відправити резюме

Наші клієнти