Webitel - Ваш бізнес без кордонів


У наші дні володіння інформацією вже не передбачає володіння цілим світом, і тільки симбіоз швидкої обробки інформації та якісної комунікації, а також бездоганного клієнтського досвіду надає можливість стерти усі межі між людьми, країнами та континентами.

Компанія Webitel

Webitel має багаторічний досвід роботи у сфері побудови Контакт-центрів. Впровадження кол-центру на базі платформи Webitel дозволить Вашій компанії зміцнити свої позиції на ринку, збільшити прибуток, а також підвищити лояльність клієнтів.

Вакансії Webitel

Інновації Webitel

Webitel Call Center є першим і єдиним програмним кол-центром на ринку СНД, який побудований на базі CRM-платформи. Такий формат побудови кол-центру дозволяє "безшовно" інтегрувати комунікації в усі бізнес-процеси продажів, маркетингу та обслуговування Ваших клієнтів.

Замовити презентаціюЗамовити презентаціюЗамовити презентацію

Галузевий досвід

Webitel - це не просто комунікаційна платформа для побудови кол-центрів, а насамперед команда професіоналів, які володіють всебічними знаннями і глибоким експертним досвідом у побудові контакт-центрів в різних галузях бізнесу.

Рішення для галузей

Географія Webitel

Компанія Webitel активно працює на ринках України, Росії та Казахстану, а завдяки партнерам представлена ​​в Білорусі, Узбекистані, Литві та інших країнах. Приєднуйтесь до партнерської мережі Webitel і визначайте майбутнє ринку Call-центрів та CRM вже сьогодні.

Партнери Координати партнерівКоординати партнерів

Наші клієнти