Компанія Webitel на конференції: «IT_insurance’14»

Дата події: 21 Жовтень, 2014

Компанія Webitel візьме участь в конференції по інформаційним технологіям в страхуванні «IT_insurance’14», яка відбудеться 21 жовтня 2014 року в Мінську. Головними організаторами конференції виступають Білоруська асоціація страховиків та научно-технологічна асоціація “Інфопарк”. 

Основною метою «IT_insurance’14» є розвиток сфери страхування на основі застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. В конференції візьмуть участь IT-компанії, страхові організації та органи державного управління Білорусії. 

Компанія Webitel представить в програмі конференції доповідь на тему: “Кращі практики впровадження CRM-систем та Call-центрів в страховій компанії”. В ході доповіді будуть детально розкриті такі питання, як: лідогенерація, клієнтська база, управління процесами продажів, процеси пролонгації договорів, організація ефективного контакт-центру страхової компанії.

Для того, щоб отримати вичерпну інформацію про конференцію та прийняти участь в «IT_insurance’14», перейдіть по посиланню тут.

Наші клієнти