Компанія Webitel: на головній зустрічі професіоналів в сфері CRM

Дата події: 04 Червень, 2015

Компанія Webitel візьме участь в партнерській конференції Terrasoft, яка відбудеться 4-6 червня в Москві. Основна тема заходу: вплив CRM-технологій на зростання бізнесу сьогодні. 

В ході конференції ключові професіонали CRM-ринку представлять найкращі експертні доповіді, проведуть відкриті дискусії на теми: управління маркетингом, продажами та сервісом, покажуть майстер-класи по управлінню бізнес-процесами та розробці власних рішень на платформі bpm’online. 

За три дні учасники заходу зможуть ознайомитися з новими ідеями та кращими практиками підвищення продажів, навчитися управляти омніканальним сервісом та вирощувати потреби клієнтів. Також на конференції буде відкрита виставка, де партнери Terrasoft представлять галузеві CRM-рішення, Call Centre системи, BI-продукти та SMM-додатки.

Компанія Webitel в рамках експо-секції представить 2 доклади на теми: “Відкриті комунікації всередині компанії: налаштування телефонії Webitel в bpm’online” та “Комунікації без кордонів: демонстрація рішення Webitel”. Під час доповідей будуть детально розкриті всі переваги програмних продуктів Webitel для користувачів bpm’online. 

Для отримання вичерпної інформації про конференцію та прийняття участі в “дні CRM” перейдіть по посиланню тут

Наші клієнти