CENTURY 21

CENTURY 21 — найбільша мережа агентств нерухомості, заснована в 1971 році в США, в яку входять більше 145 тисяч агентів в 78 країнах світу, об'єднаних єдиними стандартами якості обслуговування, інформаційними системами і сучасними технологіями. 

Zeppelin

Ексклюзивні офіційні дилери на міжнародному ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar®. Дилери є частиною групи компаній Zeppelin, яка веде діяльність в 190 філіях по всьому світу з штатом співробітників близько 7 500 чоловік.

Агрокомбанк

Будучи універсальною кредитно-фінансовою установою, яка надає повний пакет банківських послуг приватним та корпоративним клієнтам, "Агрокомбанк" за роки своєї діяльності досяг стрімкого росту позицій на ринку, про що свідчить регулярне присвоєння банку високих національних рейтингів та нагород.

Старт-маркетинг

Професійною діяльністю компанії «Старт Маркетинг» є планування маркетингових рішень, проведення маркетингових досліджень, а також реалізація рекламних PR-кампаній в регіонах Росії.

Банк "Хрещатик"

Банк з 20 річною історією та найвищим рейтингом надійності UA.1, який представлений і діє у всіх регіонах України як універсальна кредитна системна організація. Банк є лідером ринку банківських металів, а також входить до числа найбезпечніших банків України. 

ООО «Дивосвіт»

Багатопрофільне підприємство одним з напрямків діяльності якого є комплексне забезпечення готелів, пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку текстильними виробами, аксесуарами для ванних кімнат, міні-косметикою, засобами гігієни. В асортименті компанії представлена ​продукція найкращих вітчизняних та закордонних виробників.

АТБ

"АТБ-маркет" - українська компанія, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі, на сьогоднішній день є № 1 в Україні за кількістю торговельних об'єктів серед продовольчих мереж і входить до Топ-10 найбільших приватних компаній України за версією Forbes.

Читати історію успіху

ТОВ НВП БілоцерковМАЗ

ТОВ НВП "БілоцерковМАЗ" є лідером в сегменті виробництва грунтообробної та кормозбиральної техніки з часткою ринку України більше 30%. Техніка ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКОВМАЗ» - техніка європейської якості, яка отримала визнання серед тисяч фермерських господарств та аграрних холдингів.

Компанія “Impuls”

Компанія “Impuls” володіє найбільшою в Литві мережею спортивних клубів. Компанії належить 12 клубів у Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Панавежис та Шауляй. “Impuls” є партнером ТМ Nike, Vytautas, Akvile. До кінця 2014 року "Impuls" планує відкрити ще 5 спортивних клубів.

Наші клієнти