Webitel Call Center для галузей

Банки

Успішність банку багато в чому залежить від доступності його сервісів та взаємодії з клієнтами 24/7/365.  Webitel Call Center забезпечить рішення всіх завдань контакт-центра банку від інфомаційної підтримки та телемаркетингу, до глибокого занурення в процеси Сollection.

Рітейл

Високий рівень конкуренції, схожий товарний асортимент та ціни на продукти підштовхують роздрібний бізнес шукати можливості диференціюватися. В цих умовах ключовими в прийнятті рішення споживачем стає зручність купівлі, і звичайно ж сервіс.

Страхові компанії

Упевненість в завтрашньому дні є основним чинником при бажанні застрахувати своє життя, майно або бізнес. Страхова компанія забезпечує захист клієнта, а Webitel Call Center допоможе побудувати високий рівень обслуговування і надійний зв’язок з клієнтом.

Медичні кліники

Здоров’я - одне з найбільших цінностей у житті людини. Побудова якісної комунікації між пацієнтом і операторами контакт-центру, своєчасне інформування і консультування дозволять завоювати довіру та лояльність до Вашої клініки.

Інтернет-магазини

Запропонуйте кращий сервіс, в кращий час і в кращому місці з Контакт-центром  Webitel. Створіть ідеальний “механізм”  взаємодії з кожним клієнтом, підвищуйте рівень довіри, покращуйте лояльність і збільшуйте обсяги продажів вже сьогодні.

Наші клієнти